webinář zdarma

JAK VYTVOŘIT WEB, KTERÝ PRODÁVÁ

4. 4. 2024

ve 20:00

Přemýšlíte nad tvorbou webových stránek, nebo jste si sami už nějaké vytvořili, ale

nevíte, jak na to, aby váš web prodával?

Hledáte, zkoušíte ... ale pořád to není ono a informací jak na to je štašně moc? 

PROZRADÍM VÁM 3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PILÍŘE, ABY VÁŠ WEB OPRAVDU PRODÁVAL

V rámci webináře jsem pro vás připravila 3 nejdůležitější věci, které udělají z vašeho webu prodejní nástroj. A bez nich bude vaše www adresa jen další webová vitizka. 

P. S. kdo se zúčastní živého vysílání a zůstane až do konece získá ode mě jako DÁREK check-list s otázkami, na které si musíte odpovědět, než se pustíte do tvorby webu

little sneak peek

Co se dozvíte
v rámci webináře?

Potřebujete vůbec webové stránky?

Jaký je rozdíl mezi webovou vizitkou a web, který bude prodávat?

3 nejdůležitější pilíře prodejního webu.

Pomocnou ruku při tvorbe vašich webových stránek, kterou budou prodávat!

A samozřejmě bude i čas na vaše otázky! 

Pokud tedy nějaké máte už teď, hend po registraci mi je můžete poslat na e-mail michaela@michaelagreskova.cz nebo se na ně můžete zeptat už 4. 4. při živém vysílání. 

Jak jsou klienti spokojeni

s webovými stránkami,

které jsem jim vytvořila?

Jsem ráda, že touto cestou mohu poděkovat Míše Gřeškové za její úžasnou pomoc, rady, podporu a já díky tomu mohla svůj projekt dotáhnout do konce. No, ono to teď vlastně všechno začíná. Když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s novými internetovými stránkami vykoukl na mě e-book 5 KROKŮ K VYTVOŘENÍ WEBU, KTERÝ OPRAVDU PRODÁVÁ a bylo jasno, koho oslovím. To jsem ještě netušila, že mi Míša pomůže nejen s textem, grafikou, ale s celým napojením všech systémů, které ke svému prodejnímu webu potřebuji. Mám i k dispozici videa, podle kterých si nyní mohu sama navést další své produkty k prodeji. Je mi vždy k dispozici, pokud v systému tápu a potřebuji poradit. A jsem ráda, že ji touto cestou mohu poděkovat za skvělou práci, podporu, nápady, rady. Děkuji.
Martina Fallerováwww.martinafallerova.cz
Milá paní „učitelko“ Chci ti touto cestou poděkovat za vytvoření našeho webu a vůbec za trpělivost se začátečníkem, kterého jsi učila pro mě nová slova jako je např. blog, Smartemailing. atd. Díky tebou vytvořeného webu se nám rozjela půjčovna obytných aut a díky propojení rezervačních kalendářů se zrychlilo, zjednodušilo vytváření rezervací zákazníků. Oslovení „paní učitelko“ je určitě na místě, protože moje začátky správy a aktualizace webu byla pro mě mnohdy neřešitelná, ale pro tebe úsměvná. Rád bych doporučil spolupráci s tebou všem, kdo potřebujete vytvořit „FUNKČNÍ WEB“, Tvé návrhy, nápady, kreativita nám hodně pomohla při oslovování zákazníků. Mooooc děkuji za tvé nervy a za spolupráci.
Jan Rypelckao.cz
Rád bych tímto vyjádřil velké poděkování Míše Gřeškové za skvělou práci pro náš LoveCoWork. Spolupráci jsme začali tvorbou webových stránek, k nimž potřebovala, k mé velké radosti, opravdu jenom minimální součinnost z naší strany a co jenom šlo, to vyřešila sama, popř. přišla sama hned s několika návrhy, jak danou věc řešit. A nám pouze stačilo vybrat si to nejlepší řešení. I proto jsme s velkou radostí pokračovali a aktuálně využíváme její kreativitu při propagaci všech akcí, které se u nás konají. Kdybych měl za sebe vyzdvihnout hlavní výhody této spolupráce, tak je to určitě kreativita, schopnost nalézt samostatné řešení, precizní provedení a 100 %-ní spolehlivost. S radostí proto mohu Míšu vřele doporučit.
Zdeněk PoubaLoveCoWork Opava
Ahoj Míšo, děkuji ti za tvorbu mých webových stránek, za úžasné nápady, texty i podporu marketingu a hlavně za trpělivost s někým tak netechnickým. 🙂 Chtěl jsem web, který bude schopný s klienty komunikovat a zároveň snad nabídne i užitečné informace v oblasti masáží a podpory zdraví. Nevím, jestli využiji všechny možnosti, které web nabízí, ale vím, že bez tebe by nebyl. Takže děkuji a těším se na další spolupráci ... 🙂
Pavel Devátý
Můj marketing se ještě do nedávné doby skládal z obvolávání klientů a osobních schůzek, abych jim svůj projekt představila. Doba se ale mění a abychom uspěli je potřeba se jí přizpůsobit. Proto jsem poprosila Míšu, aby mi mou cestu za úspěchem v podnikání pomohla ulehčit pomocí webových stránek. Shodly jsme se, že nejlepší variantou bude právě MioWeb a Smartemailing, abych s klienty mohla mimo jiné komunikovat i automatizovaně. Věřím, že dnes je web důležitou součástí podnikání a budování si své značky.
Dagmar Konečná
Milá Míšo. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci. Dva roky jsem si přála vytvořit na svých stránkách členskou sekci, ale pořád jsem nevěděla, jak začít. Na doporučení kamarádky Martiny Fallerové jsem dostala odkaz na Vás. Líbí se mi Vaše kreativita, spolehlivost, rychlost a především trpělivost. Propojením systému jste mi usnadnila práci. Jsem ráda, že díky Vám jsem blíž ke svým klientům a mohu jim nabídnout videa se cvičením jógy. Těším se na další spolupráci.
Věra Hrušková

Masterclass pro vás připravila:

Michaela Gřešková

S tvorbou webu jsem začala už v 8 letech a od té doby jsem si prošla dlooouhou cestu. 

Od blogů, webových vizitek až po weby, které prodávají a jsou těmi nejlepšími byznys parťáky. 

A o všechno, co v začátku potřebujete vědět o tvorbě vlastních webových stránek se s vámi podělím už 4. dubna v rámci webináře JAK VYTVOŘIT WEB, KTERÝ PRODÁVÁ  ⬇

Nakonec vám také poskytnu pomocníka, který vás provede celou cestou tvorby webu!

Kde začít, jak napsat texty, jaké nástroje vám usnadní práci a které markeitngové poučky vám dopomohou k ziskovému online podnikání. 

Takže se vidíme už 4. 4. 2024 na webináři a já se na vás moc těším!